Poznaj
BIKS Group

W roku 2020, po blisko 15 latach pracy niezależnej, połączyliśmy nasze dotychczasowe umiejętności i stworzyliśmy biuro projektowe BIKS Group.

Działając wcześniej indywidualnie, zdobywaliśmy doświadczenie przy projektach wielu obiektów mieszkaniowych, handlowo-usługowych i przemysłowych, współpracując także z różnym biurami architektonicznymi. Obecnie działamy jako biuro wielobranżowe, gdzie na stałe zatrudniamy grupę asystentów architekta i konstruktora, przy stałej współpracy z biurami branży sanitarnej i elektrycznej.

Zajmujemy się wielobranżowymi projektami obiektów różnej kategorii, jak i działaniami indywidualnymi konstrukcji, na potrzeby zewnętrznych biur architektonicznych

W zakresie naszych
usług znajdują się:

Projekty
architektoniczne

Projekty
konstrukcyjne

Projekty
wielobranżowe

Pełna obsługa inwestycyjna przy realizacji projektów

Kierowanie budową wraz z pełnieniem nadzorów

Opracowania ekspertyz technicznych obiektów budowlanych

BIKS Group
Kim jesteśmy?

ARCHITEKT

dr inż. arch.
Adriana Szubryt

Absolwentka Politechniki Szczecińskiej, zajmuje się projektowaniem od roku 2006. Poza praktyką zawodową jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Wydziale Architektury, gdzie prowadzi zajęcia z Projektowania Architektonicznego.

KONSTRUKTOR

mgr inż.
Adam Skibski

Absolwent Politechniki Szczecińskiej, aktywny zawodowo od 2005 roku i prowadzący swoją własną działalność od roku 2009. Poza pracą projektową pełni obowiązki kierownika budowy. Praktykę zdobywał projektując wiele obiektów zabudowy wielorodzinnej, budynków przemysłowych, handlowych, czy obiektów użyteczności publicznej oraz przy bezpośredniej pracy jako kierownik budowy.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności